3 niedziela wielkanocna

W tym tygodniu:

1. Dzisiaj przeżywamy niedzielę biblijną i rozpoczynamy 16 ogólnopolski Tydzień Biblijny.

1. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

1. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej do godziny 20.00.

1. Pierwsza spowiedź dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej w sobotę o godzinie 9.00.

1. Jak co roku jest organizowany wyjazd w łączności z Kobylą Górą na Ogólnopolskie Czuwanie Modlitewne Odnowy w Duchu Świętym na Jasnej Górze. Czuwanie to odbędzie się w sobotę 18 maja. Zapisy na ten wyjazd u pani Kasi w sklepie, tam też można uzyskać dalsze informacje. Zachęcam do uczestnictwa w ty czuwaniu.

1. 6.W niedzielę Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania doi służby Bożej w Kościele

15.04.2024 – 21.04.2024

Poniedziałek 18.00

Za śp. Helenę Kempa od wnuczki Ani z mężem i dziećmi z Rybina, wnuczki Joanny z mężem i synami z Klonowa, wnuka Józefa z żoną z Komorowa, wnuka Ireneusza z żoną i córkami z Klonowa, wnuka Kazimierza z rodziną z Chojnika.

Wtorek 18.00

Za śp. Andrzeja Kubacha od Sławomira, Iwony Zgadzaj, Daniela Emilii Zgadzaj z synem, Radosława Marzeny Zgadzaj z dziećmi, Bartłomieja Lucyny Zgadzaj, Mateusza Natalii Zgadzaj z dziećmi, Bogdana, Anny Kołodziej z Pawłowa, szwagierki Bożeny z mężem Andrzejem, szwagierki Haliny z mężem Franciszkiem, szwagra Piotra i szwagra Adama, Kasi i Szymona Matysik, Moniki Parzonka z Piotrem, Karoliny Parzonka z Karolem, Renaty i Arka Jagodzińskich z synem.

Środa 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Za śp. Józefa Krawczyk od Sabiny Dziembowskiej, Weroniki Kaśka, Krzysztofa Bator, Danuty Duś, Mariana Gajewskiego, Michała Gajewskiego, Jarosława Bator, Danuty Baryś z rodzinami, Marii Bator z synem.

Czwartek 18.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20.00

Za śp. Łucję Lewek w 14 rocznicę śmierci, męża Edmunda i rodziców z obu stron.

15.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w 1 rocznicę urodzin Maji

18.00

• Za śp. Mariusza Gerlof od rodzin Bąk z Ostrzeszowa i Ignacowa, Bochyńskich, Dominik, Kubiak, Mikosiak z Mąkoszyc, Mikosiak z Olszyny i Ignacowa, Pudłowskich z Sycowa.
  • Chrzest

Niedziela - Niedziela Bożego Miłosierdzia